A Travellerspoint blog

Chapter II

Gettin' ready

overcast 6 °C

niih... on 8 aprill. olen eestis olnud tsips üle 2 kuu. see on väga mõnn olnud. kuigi tundub nagu oleks liiga vähe käidud, aga kus sa käid, kui lumevallid igalpool ees. nüüd see probleem vaikselt laheneb, ja inimeste näodki on muutunud veidi rõõmsamaks. bla-bla-bla ja nii edasi ja nüüdseks olengi jõudnud sinnamaale, et mulle on antud teise aasta viisa, ning mina olen vahetanud oma raha lennupileti vastu. kuupäevaks 29. aprill. aeg on ülihea, sest kui aasta pärast naasen tulen otse suvesse :).
lend viib mind tallinnast 2 ümberistumisega (londonis ja dubais) Brisbanesse kust võtan kohe järgmise lennu mis omakorda postitab mu Cairnsi. cairnsis oletan et on ees juba vana sõber Mr. White (Mazda T4000 kastikas), kes mind tagasi farmi viib :D. jah, alustan otse farmist, sellest samast kus 5 kuud juba oldud, sest rahad on vaja peale tõmmata juu :). ei mingit puhkust... puhatud selleks ajaks juba 4 kuud :D.
mu blogi on nüüdsest jälle aktiivne... selle eest tänan fänne kes eelmisel aastal mu blogidele sadu korda klikkisid :)
see aasta kindlasti niipalju ma kirjutada ei kavatse, sest seekord plaanis rohkem töötada ja end harida... ning kui nende tegevuste vahele jäävad veel tripsutamine ja igast muud hullused, sis pole ju aega :D
aga eks saab ikka ;)
ühesõnaga, need kes tahavad mind näha lennukile astumas, võivad tulla 29 aprillil Lennart Mere nimelisse lennujaama tallinna külje all... kellaajaks vast 2-3 paiku :)... kingitustega ärge koonerdage... sest aasta aega ei pea enam minupärast muretsema :D.
ok... huiamine jätta... tsaus!!!

Posted by pedroozo 06:27 Archived in Estonia Comments (0)

(Entries 16 - 16 of 16) « Page 1 2 3 [4]